czwartek, 26 maja 2016

Cześć, znowu witam tutaj po dłuższej przerwie. W tym czasie wiele się nie działo pomimo dużej ilości czasu wolnego dzięki majówce,maturach i praktykach. Od paru dni zawitałam do szkoły i zaczęło się to czego na pewno nikt nie lubi,mianowicie poprawianie ocen jak zawsze na ostatnią chwilę. Na dworze co raz cieplej, można spokojnie wyjść na dwór w krótszych spodenkach w moim przypadku najpierw muszę je kupić. Parę dni temu dostałam też paczkę z shein-koronkowa,biała sukienka z odkrytymi ramionami i niewielkim wycięciem na plecach, idealnie dopasowana, na pewno niżej ją wam pokażę. Przed nami znowu dłuższy weekend, Boże Ciało,wolny piątek i sobota,niedziela. Pogoda póki co dopisuję więc trzeba ją wykorzystać a plany za pewne się znajdą, a wy? Plany już gotowe? Zostawiam parę zdjęć dla was i zmykam, Natka:)
 klik - link do sukienki

3 komentarze:

 1. Ale ty masz śliczne włosy <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś strasznie szpetna. Czym robiłaś te zdjęcia? Krzesłem? Laury nie lubię, ale przynajmniej zdjęcia robi wyraźne i nie popełnia AŻ TAKICH błędów językowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Waxaan ku siin dawo ah oo lagu daweeyo dhibaatooyinka caafimaad ee kala duwan, iyadoo la isticmaalayo daroogada ah oo uu soo bixiyo, iyo hadhuudh la dawayn kartaa cudurka si buuxda.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń

dziękujemy za wszystkie komentarze,jeśli zostawisz adres swojego bloga,na pewno zajrzymy!:)